Waar de laatste jaren ieder plekje benut werd als winkelruimte heeft lange jaren een grote overtuin van het ertegenoverliggende gebouw Het Hof gelegen. Op het oostelijke deel (Lindeind 27) is na de oorlog nog een mooi herenhuis gebouwd, doch dat heeft intussen plaatsgemaakt voor een vestiging van Albert Heyn. Tevoren had de familie Van Kelckhoven hier een op Het Hof gelijkend huis. Op het achtererf langs de Vloet verrezen appartementen en werd parkeergelegenheid geschapen.
Op het westelijke deel (Lindeind 28) was kort voor de oorlog een dubbel winkelpand met bovenwoningen gebouwd voor kapper de Jong en woninginrichter Bosmans. Ernaast kwam na de oorlog de kruidenierswinkel van de Coöperatie.
Deze website maakt gebruik van cookies zodat we u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals u herkennen wanneer u terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website u het meest interessant en nuttig vindt.